Quadraam heeft zich aangesloten bij de Groene Allianties de Liemers!

Quadraam heeft zich aangesloten bij de Groene Allianties de Liemers! Woensdag 27 februari was de officiële ondertekening van de Verklaring van Verbinding. Daarmee hebben wij officieel toegezegd actief te willen bijdragen aan de duurzame missie in De Liemers.

Effecten duurzaamheidsinitatieven
Waarom wij dit belangrijk vinden? Natuurlijk omdat duurzaamheid bij ons al jarenlang hoog op de agenda staat. Bijna al onze schoolgebouwen zijn al voorzien van zonnepalen. Samen leveren zij 2,5 miljoen kWh ‘groene energie’ op, wat genoeg is om 720 huizen een jaar lang van stroom te voorzien. Maar belangrijker vinden we onze 13.000 leerlingen. De jeugd die de effecten gaat merken van onze duurzaamheidsinitiatieven, zit nu op onze scholen. Bovendien zijn zij er zelf ook al hartstikke druk mee bezig. Laten we het samen doen, in de Liemers. 

Krachten bundelen
Als Groene Alliantie is het de bedoeling dat wij onze krachten bundelen met de andere Groene Allianties. De initiatiefnemers Wim Nabbe en Mark van Westerlaak zeggen hier zelf over: “Vaak staat het onderwerp duurzaamheid bij organisaties wel op de agenda, maar iedereen is er vervolgens zelf mee bezig. Wij zeggen: ‘Kom van die postzegel af’. Leg verbindingen. Onze overtuiging is dat dáár de kansen liggen om tot mooie initiatieven, aanpakken en oplossingen te komen.”  Het gaat om heel concrete vragen: Wat kunnen wij inzetten voor de Liemers? En: Welke hulp kunnen wij gebruiken voor realisatie van onze duurzaamheidsdoelen? Eén vraag stellen wij komende tijd zeker: wat kunnen andere bedrijven betekenen voor onze leerlingen?

Deel dit bericht

« Terug naar overzicht

Ander nieuws

‘Gemotiveerd om hun dromen waar te maken’

Vakoverstijgend vaardigheden ontwikkelen: leerzaam, objectief & efficiënt

“Het leven is een competentie; geen competitie”

‘Montessori Breed’: leren & ontdekken in de praktijk

Quadraam maakt gebruik van Cookies

Geef per categorie de keuze voor het gebruik van cookies aan. Wij hebben de cookies van Google Analytics volledig geanonimiseerd en daarom mogen wij die plaatsen zonder toestemming.

In onze Privacyverklaring is hier meer over te lezen. Graag de beste website ervaring? Vink dan alle vakjes aan.

OK